Jak to funguje

1

Objednávkový formulář

Klikněte na tlačítko níže a vyplňtě údaje.

Kontaktní formulář

2

Návštěva instruktora

Dle telefonické domluvy Vás navštíví náš instruktor, který Vám přiveze:
– Tištěnou přihlášku ke studiu
– Formulář pro lékařskou prohlídku

3

Vyzvednutí dokumentů

V případě, že máte již vyplněné veškeré potřebné dokumenty, kontaktujete svého instruktora, který si po domluvě pro dokumenty osobně přijede.

4

Začátek kurzu

V případě přihlášení 3 a více zájemců, odstartuje výkuka. Obsah výuky:
– Teorie (minimálně 9 hodin)
– Praktická zdravotní příprava
– Nauka o údržbě a kontrole vozidla

5

Jízdy

Kurz se skládá celkem z 18 jízd rozdělených do 3 kategorií – dle hustoty provozu. Každá jízda trvá 90 minut. Instruktor Vás vyzvedne v domluvený čas, na domluveném místě.

6

Závěrečná zkouška

Po absolvování kurzu a jízd Vás čeká teoritický test a zkouška z jízdy, po jejímž úspěšném absolvování je již řidičák váš!!!

Doplňkové informace

Individuální přístup

Jelikož každý z nás je odlišný, tak instruktor vždy upravuje jednotlivé kurzy dle možností zájemce. Díky tomu se nemusíte bát, že se něco nenaučíte.

Délka kurzu

Vše záleží nejen na počtu uchazečů, ale také na šikovnosti či časové dostupnosti. V průměru kurz trvá zhruba 8 týdnů, ale vše je individuální, takže si ho můžete klidně prodloužit.

Opakovaná zkouška z jízdy

Každý den není posvícení, proto se může stát, že neuspějete v závěrečné zkoušce hned napoprvé. V tomto případě je potřeba absolvovat předzkouškovou jízdu v ceně 300,- Kč.

Lekce navíc

Někteří z nás se narodili s volantem v ruce. Ostatní nemusejí zoufat, v případě, že se chcete před závěrečnou zkouškou ještě procvičit, můžete si objednat lekci nad rámec za 300,-Kč.